O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską działającą od 2011 roku.

Rodzinna firma

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską działającą od 2011 roku.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom miejsca zamieszkania na długie lata. Dlatego zawsze dbamy o najwyższy standard wykonania. Nasze projekty realizujemy z pasją, korzystając z ogromnego doświadczenia, które posiadamy w budowie domów. W ciągu ostatnich lat stworzyliśmy nowe miejsce zamieszkania dla ponad stu pięćdziesięciu osób. W swoich poczynaniach staramy się być przede wszystkim dokładni, ponieważ rozumiemy, jak ważne dla każdego z nas jest ciepło domu rodzinnego. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które kupujemy u godnych zaufania i sprawdzonych przez nas dostawców.

Nie zapominamy również o estetyce, wszystkie dotychczasowe inwestycje firmy Wyszomirscy składają się z budownictwa jednorodzinnego – domów i segmentów, utrzymanych w nowoczesnym stylu. Właśnie takie wykonanie idealnie wpisuje się w krajobraz podwarszawskich Marek. To wszystko sprawia, że nasze przedsięwzięcia są przemyślane, a nasze domy i segmenty jednorodzinne funkcjonalne. Lokale, które projektujemy, cieszą się szczególną popularnością.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad piętnaście inwestycji, a wszystkie planowane i wykonywane były z myślą o wygodzie ich przyszłych mieszkańców. Zaczęliśmy od uroczego jednorodzinnego, piętrowego domu, który umiejscowiliśmy w zacisznej okolicy pełnej zieleni.

Domy to nasza specjalność

Domy jednorodzinne

Domy bliźniacze

Lokale Mieszkalne

Domy szeregowe

Budownictwo –

znamy się na rzeczy

Kolejnym krokiem były funkcjonalne budynki jednorodzinne w bliźniaczej zabudowie oraz tak zwane „szeregowce”, złożone z kilku segmentów. Estetyczne domy wyróżniające się elegancką prostotą postawiliśmy w dwulokalowej zabudowie jednorodzinnej. W ten sposób powstało sześć jasnych i przestronnych mieszkań, które są wspaniałym przykładem właściwego wykorzystania kubatury budynku.

W tym samym roku, w spokojnej części Marek, wybudowaliśmy dwa gustowne, jasne „bliźniaki” połączone garażami, położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z własnym ogrodem. Obszar dla konkretnego projektu dobieramy bardzo starannie. W ten sposób właściciele po powrocie do domu, z przyjemnością spędzają czas zarówno w jego przytulnym wnętrzu, jak i na zewnątrz – w ogrodzie lub na spacerze.