Finansowanie

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na budowane przez nas domy i segmenty.

Uzyskanie kredytu – łatwa i przyjazna ścieżka.

Umów się na spotkanie z naszym Ekspertem, który przedstawi Ci najkorzystniejsze oferty banków – pamiętaj! cała usługa jest bezpłatna a nasz Ekspert nigdy nie pobierze od Ciebie prowizji!

Oszczędzaj swój czas

Aby porównać ofertę kredytów w kilkunastu bankach należy poświęcić dużo czasu na przeglądanie ich stron w internecie, następnie na wizyty w placówkach i porównywanie poszczególnych ofert.
Spotkaj się z naszym Ekspertem kredytowym i skróć cały proces do minimum.

Najlepsze oferty dla Ciebie

Nasz Ekspert w przejrzysty sposób przedstawi Ci oferty wiodących banków. Z jego pomocą wspólnie dokonacie wyboru najkorzystniejszej dla Ciebie opcji, po czym otrzymasz dokładne instrukcje, jakie dokumenty musisz dostarczyć do złożenia wniosku.

Minimum dokumentów i pomoc Eksperta

Warto zauważyć, że będą to jedynie dokumenty dotyczące Twoich dochodów. Całą dokumentację dotyczącą inwestycji dostarczy do banku nasz Ekspert, przy okazji oszczędzając Twój cenny czas.
Po pozytywnej decyzji banku możesz udać się na podpisanie umowy kredytowej a później na podpisanie aktu notarialnego. Na każdym z tych spotkań będzie towarzyszył Ci nasz Ekspert, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także dopilnuje aby zapisy w umowie kredytu i aktu były spójne, dzięki czemu uruchomienie kredytu będzie tylko formalnością.

Cały proces ubiegania się o kredyt w szczegółach:

  1. Dokładne sprawdzenie w kilkunastu bankach Twojej zdolności kredytowej.
  2. Porównanie ofert kredytowych wielu banków, sprawdzając najważniejsze parametry takie jak: oprocentowanie, warunki wcześniejszej spłaty, prowizje oraz koszty dodatkowe. Dzięki temu wybór będzie dużo łatwiejszy, a Ty skorzystasz z najlepszej dla Ciebie oferty.
  3. Wypełnienie za pośrednictwem naszego Eksperta wniosków do banków, które wybrałeś – najlepiej, jeśli wybierzesz minimum oferty dwóch banków, optymalnie czterech.
  4. Załatwienie formalności w banku i pomoc w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji.
  5. Monitoring przebiegu całego procesu kredytowego.
  6. Dostarczenie do Ciebie przez Eksperta decyzji kredytowej, wzoru umowy oraz formularza informacyjnego.
  7. Podpisanie umowy kredytowej w banku.
  8. Podpisanie aktu notarialnego w kancelarii notarialnej.
  9. Uruchomienie kredytu.