18 lutego 2019

Wyszomirscy – budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską działającą od 2011 roku.

Specjalizujemy się w budowie:

  • domów jednorodzinnych
  • domów bliźniaczych
  • lokali mieszkalnych
  • domów szeregowych

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom miejsca zamieszkania na długie lata. Dlatego zawsze dbamy o najwyższy standard wykonania. Nasze projekty realizujemy z pasją, korzystając z ogromnego doświadczenia, które posiadamy w budowie domów. W ciągu ostatnich lat stworzyliśmy nowe miejsce zamieszkania dla ponad stu osób. W swoich poczynaniach staramy się być przede wszystkim dokładni, ponieważ rozumiemy, jak ważne dla każdego z nas jest ciepło domu rodzinnego. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które kupujemy u godnych zaufania i sprawdzonych przez nas dostawców.

Nie zapominamy również o estetyce, wszystkie dotychczasowe inwestycje firmy Wyszomirscy składają się z budownictwa jednorodzinnego – domów i segmentów, utrzymanych w nowoczesnym stylu. Właśnie takie wykonanie idealnie wpisuje się w krajobraz podwarszawskich Marek. To wszystko sprawia, że nasze przedsięwzięcia są przemyślane, a nasze domy i segmenty jednorodzinne funkcjonalne. Lokale, które projektujemy, cieszą się szczególną popularnością.

Do tej pory zrealizowaliśmy dziewięć inwestycji, a wszystkie planowane i wykonywane były z myślą o wygodzie ich przyszłych mieszkańców. Zaczęliśmy od uroczego jednorodzinnego, piętrowego domu, który umiejscowiliśmy w zacisznej okolicy pełnej zieleni. Wyszomirscy to także większe przedsięwzięcia.

Budownictwo – znamy się na rzeczy

Kolejnym krokiem były funkcjonalne budynki jednorodzinne w bliźniaczej zabudowie oraz tak zwane „szeregowce”, złożone z kilku segmentów. Estetyczne domy wyróżniające się elegancką prostotą postawiliśmy w dwulokalowej zabudowie jednorodzinnej. W ten sposób powstało sześć jasnych i przestronnych mieszkań, które są wspaniałym przykładem właściwego wykorzystania kubatury budynku.

W tym samym roku, w spokojnej części Marek, wybudowaliśmy dwa gustowne, jasne „bliźniaki” połączone garażami, położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z własnym ogrodem. Obszar dla konkretnego projektu dobieramy bardzo starannie. W ten sposób właściciele po powrocie do domu, z przyjemnością spędzają czas zarówno w jego przytulnym wnętrzu, jak i na zewnątrz – w ogrodzie lub na spacerze.

Inwestycja z 2018 zlokalizowana jest w pobliżu przychodni, szkoły podstawowej i centrum handlowego, co sprawia, że doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi. Każdy z budynków posiada garaż lub miejsce postojowe. Nasza firma buduje w sposób profesjonalny, tworząc wnętrza, które staną się kiedyś Państwa domem.